Anasayfa » Blog » Bilgilendirme

Bilgilendirme

Bilgilendirme. Öneri Sizden Tasarım Bizden; ailesi olarak yıllardır endüstriyel dekoratif ürün üretiminde hizmet vermekteyiz. Piyasada oluşan tedarik zincirinden kaynaklı boşluktan dolayı bazı ürünlerimizin taklitleri üretilmektedir…Bundan dolayı müşterilerimiz uyarma ihtiyacı hasıl olmuştur.  Her ne kadar taklitler aslını yaşatsa da Öneri Sizden Tasarım Bizden; olarak müşterilerimizi yanlış yönlendirme ile bizim ürünlerimize benzer ürün satan firmaların sayısı epey artmış bulunmaktadır. Tabi ki serbest piyasa koşullarında bunlar mümkün olabilmektedir. 

Müşterilerimizin Dikkatine;

    • Ürünlerimiz özel olarak tasarlanmaktadır. Bundan dolayı kişiye özeldir. Web sitemiz haricinde hiçbir web ortamında satış yapmamaktayız. 
    • Özel ölçüm ve kurulum gerektiren ürünler için ustalarımız yerinde ölçüm yapmaktadır. 
    • Ürünlerimizin açıklama kısmı ürün özelliklerini belirtir niteliktedir. Daha fazla bilgi için blog sayfamızdan araştırma yapabilir ya da bizden destek alabilirsiniz. 
    • Stokta olmayan veya fiyat bilgisi yer almayan ürünlerimiz özel üretim ve kullanım alanına göre ölçüm, işçilik ve montaj gibi bir çok duruma göre değişiklik gösterebildiği için fiyatlandırma için bizimle iletişime geçmenizi öneririz
  • Piyasada dolaşan taklit ürünlerden sakınmanız öneririz.. Ürünlerimizin tamamı doğa dostu ürünler olup tamamına yakınında geri dönüştürebilir metaryaller kullanılmaktadır. 

Bir Cevap Yazın