Anasayfa » Blog » Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Kiralık palmiye soba hizmetimiz mevcuttur. Her türlü organizasyon için kuracağınız hizmetlerde soğuk yada serin geçen havalarda dış yada kapalı büyük ısınmasında sorun olan alanlar için ısıtıcı kiralama hizmeti vermekteyiz. Isıtıcılarımız gaz ile çalışmakta ve kurulumu kiralanan alanda bizim ekiplerimiz tarafından yapılıp size teslim edilmektedir. Artık dış mekan ısıtma ve acaba soğuk serin bir havada organizasyonum ne hale gelir sorunu yaşamayacaksınız.

Tüm kiralık palmiye sobalarımızın yanında 12 kg lık dolu tüp ile kiraya verilmektedir. Hem ekonomik hem de kaliteli ürünler kiraya verilmektedir. Kiralık dış mekan ısıtıcılarımızın görüntüsü mantar şeklini betimlediğinden dolayı halk arasında şemsiye soba yada mantar soba olarak ta adlandırılmaktadır. Bu kiralama hizmetimizden yararlanmak için alt kısımdaki tel yada bize ulaşın linkindeki irtibat bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.

Dış mekan ısıtıcılar palmiye soba dışında ufo ısıtıcı olarak ta kiraya verilmektedir. Fakat bazı ortamlar için ufo ısıtıcılar elektrik yada jeneratör ile çalıştığı için her ortama uygun olmayacaktır. Jeneratör ile çalışan sistemlerde fiş , priz ve kablo insanların rahat hareket etmesini engelleyecek hem de gürültü insanları rahatsız edecektir. Ayrıca sıcaklık dağıtımı palmiye sobalara göre daha az olacaktır. Palmiye sobaların seçilme sebeplerinden en başlıcası sıcaklığı ortama daha iyi vermesi  dizayn olarak dış mekan, açık hava ısıtmaya uygun sisteminin daha iyi olmasıdır. Ayrıca gaz ile çalışmış olması sıcaklık ayarı ve ortalarda dolaşan fiş yada prize ihtiyaç duymaması her yere rahat bir şekilde götürülmesi ayakta her rüzgarda dahi yanması ve sıcaklığı eşit dağıtması ile mantar sobalar daha çok tercih edilen ürün olmuştur.

 

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama

Etiketler:

Bir Cevap Yazın